OUTSOURCING INFORMATYCZNY DLA FIRM

Opieka
informatyczna!

Strony www

Istnienie w internecie zmieniło nasz świat diametralnie. Istota i waga tego faktu jest znana każdemu Przedsiębiorcy. Przepływ informacji, a przede wszystkim dostęp do nich stał się osiągalny dla każdego na wyciągnięcie ręki. Do niedawna jeszcze internet zarezerwowany był dla wybranych. Obecnie dostępny jest publicznie nawet w naszych telefonach. Cyberprzestrzeń pełna jest portali, stron tematycznych, forów. Strony internetowe posiadają duzi gracze jak i jednoosobowe firmy.

Często zastanawiamy się co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie Klienta. To właśnie strona internetowa jest naszą wizytówką dla nieznajomych w obecnym świecie. Przybrać może ona wiele form, od prostej strony informującej o zakresie naszych usług po narzędzie komunikacyjne, wieloplatformowe, wyposażone w bazy danych.

Stworzymy bądź udoskonalimy dla Ciebie Twoją stronę internetową. Zbudujemy solidny most pomiędzy Twoją firmą a Twoimi Klientami. To jest teraźniejszość i przyszłość jako, że internet buduje komunikację. Łączy, daje czas, który poza miłością i zdrowiem, jest najwyższym dobrem. Dzieje się to na naszych oczach, nawet teraz.

COOKIES

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.

Kontakt

ORUN.PL
90-213 Łódź, ul. Rewolucji 1905r. 82
tel.042 242 6786
fax 042 242 3846
biuro@orun.pl

VAT UE PL9511816799
REGON 101156801