OUTSOURCING INFORMATYCZNY DLA FIRM

Opieka
informatyczna!

Wdrożenia

W ramach kompleksowej obsługi przedsiębiorstw, wdrażania projektów i osobnych usług przeprowadzamy szereg instalacji i konfiguracji. Wymaga to od nas ciągłego podnoszenia kompetencji w wybranych obszarach. Sprawia nam to dużą satysfakcję i przede wszystkim wpływa na jakość i bezpieczeństwo Państwa infrastruktury. Poniżej przedstawiamy część usług, które wykonujemy na co dzień:

  • Wdrożenie i administracja serwerami oraz jednostkami klienckimi. W tym wszystkie usługi serwerowe na platformach Windows Server i Linux Gentoo oraz na końcówkach, tzw. desktopach czy terminalach.
  • Planowanie, konfiguracja, instalacja, diagnostyka sieci komputerowych oraz urządzeń sieciowych i peryferyjnych. W tym również serwis urządzeń (skanery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne).

Nasze działania mają na celu dopasowanie i optymalizację zasobów, tak żeby maksymalnie zredukować koszty jednocześnie podwyższając wydajność i konkurencyjność Państwa firmy.

 

COOKIES

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.

Kontakt

ORUN.PL
90-213 Łódź, ul. Rewolucji 1905r. 82
tel.042 242 6786
fax 042 242 3846
biuro@orun.pl

VAT UE PL9511816799
REGON 101156801